کونته: رفتار کمپدلی برای همه ما الگو است/فصل بسیار سختی در پیش داریم

سرمربی یوونتوس به تمجید از رفتار رئیس باشگاه کیه‌وو پس از دیدار مقابل این تیم پرداخت.

خبرگزاری فارس: کونته: رفتار کمپدلی برای همه ما الگو است/فصل بسیار سختی در پیش داریم

به گزارش خبرگزاری فارس، آنتونیو کونته از پیروزی دو بر یک تیمش مقابل کیه‌وو ابراز خوشحالی کرد. شاگردان کونته با این که یک گل عقب بودند، توانستند با گل به خودی الساندرو برناردینی سه امتیاز را به دست بیاورند.

وی در این باره اظهار داشت: وقتی چند مسابقه پشت سر هم داشته باشیم؛ در این میان این اتفاق ممکن است رخ دهد که با چنگ و دندان بتوانیم در یک بازی به پیروزی برسیم.

سرمربی یوونتوس ادامه داد: انگیزه بازیکنانم برای پیروزی با وجود تمام مشکلات را دیدم. گفته بودم و باز هم می‌گویم این فصل بسیار مشکل خواهد بود و معتقدم که یوونتوس امشب کارش را خوب انجام داد و توانست به پیروزی برسد هرچند کار ساده‌ای نبود.

سرمربی ایتالیایی همچنین به تمجید از لوکا کمپدلی، رئیس باشگاه حریف پرداخت که پس از مسابقه به سمت داور خط نگه‌دار رفت تا با خوشرویی با او دست دهد. کمک داور مسابقه با اعلام یک آفساید اشتباه مانع از برتری دو بر یک کیه‌وو مقابل یوونتوس شد.

وی در این باره گفت: من فکر می‌‌کنم این الگویی برای همه ما است تا از آن یاد بگیریم. همیشه درباره بازی جوانمردانه حرف می‌زنیم و من معتقدم که امروز این اتفاق توسط کمپدلی، سانینو سرمربی کیه‌وو و بازیکنانش اجرا شد که با وجود اینکه شرایط علیه آنها شد، آن را نشان دادند. از امروز به بعد باید از کمپدلی تقلید کنیم، چه شرایط به سود ما باشد و چه به ضرر ما.

وی خاطرنشان کرد: من مطمئنم که در آینده شرایط مثبت و منفی برای ما پیش خواهد آمد؛ همان طور که در گذشته هم اتفاق افتاده است.