پس از حذف از جام اتحادیه توسط یونایتد
راجرز: یک لحظه لغزش برای لیورپول گران تمام شد/ سوارز عالی بود

سرمربی لیورپول معتقد است یک لحظه عدم تمرکز در خط دفاعی در دیدار شب گذشته مقابل منچستر برای تیمش گران تمام شده است.

خبرگزاری فارس: راجرز: یک لحظه لغزش برای لیورپول گران تمام شد/ سوارز عالی بود

به گزارش خبرگزاری فارس، برندن راجرز پس از شکست یک بر صفر در جام اتحادیه مقابل منچستریونایتد ابراز ناامیدی کرد. راجرز ترکیب قدرتمندی شامل لوئیس سوارز با پایان یافتن 10 جلسه محرومیت را برای این مسابقه راهی اولدترافورد کرده بود.

به هر حال یک لغزش در خط دفاعی باعث شد که خاویر هرناندز تک گل این بازی را به ثمر برساند. تیم میهمان تلاش زیادی برای به تساوی کشاندن بازی انجام داد اما نتوانست دروازه دخیا را باز کند.

سرمربی لیورپول ترکیب تیمش را برای این مسابقه تغییر داد و اظهار داشت: بازی بسیار پایاپایی بود که یک گل از روی نقطه کرنر به ثمر رسید که از آن ناامید شدیم. توپ به محوطه شش قدم ارسال شد و گفتن نتیجه آن بسیار ناامید کننده است.

وی ادامه داد: بازیکنان واقعاً عالی کار کردند. آنها چند روز فرصت داشتند تا با سیستم جدید کنار بیایند. بازیکنان فرصت‌هایی خلق کردند اما نتوانستد گل بزنند و به اندازه کافی دروازه حریف را تهدید نکردند.

سرمربی لیورپول خاطرنشان کرد: اعتراضی ندارم. یک لحظه لغزش برای ما گران تمام شد.

سوارز برای زدن گل تساوی در نیمه دوم بسیار نزدیک شده بود و راجرز در تمجید از عملکرد وی گفت: فکر می‌کنم لوئیس سوارز عالی بود. می‌توانستید با توجه به اینکه در پایان بازی خسته شده بود بگویید مدت‌ها از میادین دور بوده است اما واقعا برای حریف تهدید است. من فکر می‌کنم در اولین بازی آدرنالین خون بسیار بالا می‌رود.

وی اضافه کرد: او یک مبارز است. سوارز بسیار مصمم است و برای بازی آخر هفته آماده می‌شود.