زوبی‌زارتا: عصبانیت مسی طبیعی است

1061643-16982966-640-360.jpg

مدیر ورزشی بارسلونا به حمایت از لیونل مسی پرداخت و گفت که ناراحتی او از تعویض شدن طبیعی است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، خراردو مارتینو، سرمربی بارسلونا در دیدار برابر رئال سوسیداد لیونل مسی را در دقیقه 81 تعویض کرد. اتفاقی که در این چند سال اخیر کمتر رخ داده است. البته این برای نخستین بار نیست که مارتینو، مسی را از بازی بیرون می‌کشد.

رسانه‌های اسپانیایی پس از پایان بازی با انتشار عکسی از لیونل مسی از ناراحتی او به هنگام تعویض شدن نوشتند.

آنتونیو زوبی‌زارتا، مدیر ورزشی بارسلونا به حمایت از لیونل مسی پرداخت و گفت: ناراحتی مسی طبیعی است. او می‌خواهد تمام 90 دقیقه بازی کند. خوب است که مسی از تعویض شدن ناراحت شود؛ چرا که این انگیزه بالای او را برای بازی کردن در هر شرایطی نشان می‌دهد.

او درباره‌ عملکرد بارسلونا در دیدار برابر رئال سوسیداد که با پیروزی چهار بر یک آبی - اناری‌ها به پایان رسید، گفت: تمام حاضران در ورزشگاه از عملکرد تیم راضی بودند و 90 دقیقه دست از تشویق تیم برنداشتند. یکی از حملات بارسلونا سحرآمیز بود و همه به وجد آمدند.

نیمار خرید گران‌قیمت آبی - اناری‌ها سرانجام پس از شش هفته نخستین گل خود را با پیراهن این تیم در رقابت‌های لیگا به ثمر رساند. زوبی‌زارتا هم همچون خود نیمار از این رخداد خوشحال است: "از نیمار چیزهای زیادی خواهیم دید. او در کنار ژاوی و اینیستا بهتر و بهتر خواهد شد. به هر حال فوتبال یک بازی گروهی است و همه به همکاری و بودن در کنار هم نیاز دارند. خوشحالم که او سرانجام پایش به گلزنی باز شد."

زوبی‌زارتا در پایان سخنان خود درباره تمدید قرارداد آندرس اینیستا گفت: تلاش می‌کنیم تا قرارداد آندرس را تمدید کنیم.