داوید لوئیز: به صحبت‌های ونگر توجهی نمی‌کنیم

220298hp2.jpg

داوید لوئیز با اعلام این که به صحبت‌های آرسن ونگر درباره مورینیو و چلسی توجهی نمی‌کند، قهرمانی در برزیل را رویای خودش توصیف کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، برزیل میزبان جام جهانی 2014 تنها میزبان تاریخ جام‌های جهانی است که نتوانسته قهرمانی را در کشور خودش جشن بگیرد. آنها این بار مصمم هستند که در سال 2014 با هدایت لوئیس فیلیپه اسکولاری به این مهم دست یابند.

داوید لوئیز، مدافع تیم ملی برزیل درباره حضور در جام جهانی 2014 گفت: همیشه آرزوی بازی در جام جهانی را داشتم. در سال‌های قبل زمانی که جام جهانی برگزار می‌شد مقابل تلویزیون می‌نشستم و بازی تیم ملی کشور را می‌دیدم. اکنون رویایم این است که بتوانم با برزیل در جام جهانی حضور داشته باشم و به قهرمانی دست یابیم. اکنون اوضاع تغییر کرده است و من در موقع جام جهانی روی صفحه تلویزیونی حضور خواهم داشت و دیگر در کنار تلویزیون نمی‌نشینم. می‌خواهیم با فوتبالمان در جام جهانی مردم برزیل را خوشحال کنیم. این فرصت طلایی برای نسل ماست که بتوانیم در جام جهانی به قهرمانی دست یابیم.

لوئیز درباره شرایط میزبانی برزیل در جام جهانی گفت: تیمی که می‌خواهد قهرمان شود باید با همه شرایط کنار بیاید و بتواند در همه دیدارها ارزش خودش را نشان دهد.

مدافع برزیلی چلسی درباره شرایط این تیم، گفت: ما اکنون در صدر جدول لیگ برتر قرار داریم و از این بابت خوشحالیم. باید در هفته‌های آینده نیز کار را جدی بگیریم و بتوانیم با سخت کوشی خودمان تا پایان صدر جدول را حفظ کنیم.

مدافع برزیلی درباره جنگ لفظی ژوزه مورینیو و ونگر که در آن مورینیو، ونگر را متخصص شکست خوردن توصیف کرده بود، گفت: نمی‌خواهیم به صحبت مربیان دیگر گوش کنیم. اگر این طور باشد، چلسی 10 – 20 مربی دارد. طبیعی است که مربیان خیلی از تیم‌ها دوست دارند درباره چلسی صحبت کنند تا خودشان را به نوعی به این باشگاه نزدیک کنند، اما ما به هیچ وجه به این صحبت‌ها توجهی نداریم. از حضور مورینیو در چلسی کاملا خوشحالیم. می‌خواهم زیر نظر او چیزهای زیادی یاد بگیرم و به بازیکن بزرگی تبدیل شوم. او کارش را کاملا بلد است.

چلسی صدرنشین لیگ برتر شنبه در لیگ برتر در ورزشگاه استمفوردبریج شهر لندن برابر اورتون قرار خواهد گرفت و سپس برای دیدار با گالاتاسرای در لیگ قهرمانان اروپا به ترکیه سفر خواهد کرد.