شکست استقلال مقابل ملوان در نیمه نخست

Amir kholoosi-5-23.JPG

تیم فوتبال ملوان در پایان نیمه نخست با دو گل از استقلال تهران پیش است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در ادامه هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال، امروز (چهارشنبه) ملوان و استقلال از ساعت 15:30 در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف هم رفته‌اند که در پایان نیمه نخست سفیدپوشان میزبان با دو گل از حریف خود پیش هستند. گل‌های ملوان را سیامک کوروشی (10) و احمد آهی (14) به ثمر رسانده‌اند.

ملوان بازی را هجومی آغاز کرد و بیشتر از استقلال توپ را در اختیار داشت. خطا پشت محوطه جریمه استقلال را جلال رافخایی با شوت محکم به سمت دروازه رحمتی شلیک کرد که اشتباه دروازه‌بان استقلال در دفع توپ باعث شد توپ مقابل دروازه خالی به سیامک کوروشی برسد و او هم نخستین گل بازی را برای ملوان به ثمر برساند.

حملات ملوان با وجود پیش بودن از استقلال ادامه داشت و ارسال کوروشی از گوشه محوطه جریمه با ضربه سر دقیق احمد آهی وارد دروازه استقلال شد تا ملوان خیلی زود با دو گل از حریف مدعی خود پیش بیفتد.

استقلال که در غیاب تیموریان و خسرو حیدری سردرگم بازی می‌کرد کمتر می‌توانست به دروازه ملوان نزدیک شود و در این نیمه تنها یک موقعیت از روی ضربه سر محمد قاضی در دقیقه 38 داشت که در دستان امید صادقی، سنگربان ملوان قرار گرفت.

استقلال در حال حاضر با 50 امتیاز و یک بازی کمتر از فولاد در رده دوم جدول قرار دارد.