ونگر: سه امتیاز حساس کسب کردیم

4034fbae75676342b12a19569f8a120d185172aa_600x550.jpg

سرمربی آرسنال پس از پیروزی برابر تاتنهام به تمجید از بازیکنان تیمش پرداخت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، آرسنال موفق شد روز گذشته (یکشنبه) تاتنهام را در داربی شمال لندن با یک گل شکست دهد تا از کورس قهرمانی عقب نیفتد.

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال پس از پیروزی تیمش برابر تاتنهام گفت: نتیجه‌ بسیار خوبی را کسب کردیم. باید اعتراف کنم که برای پیروزی در این دیدار تحت فشار بودیم زیرا با توجه به نتایجی که رقیبان ما در صدر جدول کسب کرده بودند حتما باید در این دیدار به پیروزی می‌رسیدیم. خوشبختانه توانستیم گل زیبایی را به ثمر برسانیم. در ادامه مسابقه فرصت این را داشتیم که گل‌های دیگری نیز به ثمر برسانیم که فرصت‌هایمان از دست رفت. خوشحالم که بازیکنانم در نیمه دوم توانستند بازی را مدیریت کنند تا سه امتیاز ارزشمند را کسب کنیم.

سرمربی فرانسوی آرسنال در ادامه گفت: تاتنهام بازی خوبی را به نمایش گذاشت. به نظر من آنها نسبت به اوایل فصل پیشرفت قابل ملاحظه‌ای کردند. می دانستیم که باید برای پیروزی در این دیدار متحمل سختی‌های زیادی شویم. در این دیدار نیز با توجه به این که تنها یک گل با آنها اختلا‌ف داشتیم و دقایق پایانی ما را تحت فشار قرار دادند‌.

آرسنال با این پیروزی توانست فاصله‌اش را با صدر جدول کم کند.

ونگر در ادامه درباره کم کردن فاصله تیمش با صدر جدول و بازی هفته‌ آینده برابر چلسی گفت: با این سه امتیاز توانستیم فاصله مان را با چلسی کمتر کنیم تا بازی هفته‌ آینده با این تیم حساس‌تر شود. در حال حاضر با یک بازی کمتر چهار امتیاز از چلسی عقب هستیم و باید دو بازی خارج از خانه انجام دهیم. نتیجه‌ای که در این هفته‌ کسب کردیم بازی هفته‌ آینده را حساس‌تر کرده است.

آرسنال روز گذشته (یکشنبه) موفق شد در داربی شمال لندن با تک گل توماس روسیچکی تاتنهام را شکست دهد تا به چهار امتیازی چلسی برسد. آنها هفته‌ آینده باید در دیداری حساس در ورزشگاه استمفوردبریج به دیدار چلسی بروند. دیداری که می‌تواند تاثیر زیادی در سرنوشت قهرمانی این فصل برتر انگلیس داشته باشد.